![]() Міргасімова Анна Костянтинівна – учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, на підсумковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Майбутнє країни – у мріях дитини”, посіла ІІІ місце у номінації „Комп’ютерна графіка” (I вікова категорія). Фінальний етап дитячого конкурсу пройшов 25 червня 2015 року у м. Києві в ДФС України, де жюрі конкурсу визначило переможців на Всеукраїнському рівні. Мета конкурсу – виховання податкової культури, формування знань та економічної грамотності у школярів. Автори робіт, які посіли перші місця на другому етапі конкурсу (регіональний рівень), cтали лауреатами Всеукраїнського рівня. „Нам дуже приємно, що серед призерів загальнонаціонального етапу конкурсу є учасниця нашого рідного краю. Сподіваюсь, що і в подальшому ми матимемо переможців на щорічному Всеукраїнському конкурсі. Дякую всім дітям за участь, а Анну вітаємо від усього серця та бажаємо, щоб її вміння розвивавалося і вона відкривала в собі ще більше різноманітні грані таланту” – резюмувала заступник начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова. Прес-служба Знам’янської ОДПІ | |
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (06.07.2015) | |
Переглядів: 499 |