Четвер, 30.11.2023, 02:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Щоб бійцям було надійно - пільги для учасників АТО
 
12
З метою створення сприятливих умов для здійснення благочинної діяльності, спрямованої на вирішення питань забезпечення потреб учасників АТО, фізичних осіб, які мешкають або виїхали з території проведення АТО Законом України від 02.09.2014 №1668-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги» урегульовано питання щодо оподаткування благодійної допомоги, що виплачується учасникам АТО. 

Зокрема, статтю 165 ПКУ доповнено п.165.1.54, згідно з якої, до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника не включається сума (вартість) благодійної допомоги: 
а) виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України "Про благодійну діяльність та благодійні організації". 

б) отриманої благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України "Про благодійну діяльність та благодійні організації". 

Вказані доходи не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платників податку до 31 грудня (включно) року, наступного за роком, у якому завершено антитерористичну операцію. 
  
Крім того, бійці зони АТО визнані учасниками бойових дій, відповідно до Закону України від 01.07.2014 № 1547-VII  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», звільняються від сплати земельного податку. 
Однак, не слід забувати про обмеження: звільнення поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм  (п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)). 

Окрім того, органи міського самоврядування можуть встановлювати пільги щодо земельного податку у вигляді часткового звільнення на певний строк або зменшення його суми, яка зараховуються до відповідного місцевого бюджету (п. 284.1 ст. 284 ПКУ). 

Також, фізичні особи, призвані на військову службу, які отримують грошове забезпечення, зокрема і фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного внеску (при цьому у господарській діяльності не використовують працю найманих осіб), звільняються від сплати ЄСВ (за себе). 

Також, з 23 липня 2014 року набрали чинності внесені Законом України від 01.07.2014 № 1561-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту та лікарських засобів» зміни щодо звільнення від обкладення ПДВ засобів індивідуального захисту та лікарських засобів для потреб антитерористичної операції, які призначені для використання закладами охорони здоров’я та учасниками антитерористичної операції для надання медичної допомоги фізичним особам, які у період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, за переліком та в обсягах, встановлених Кабінетом Міністрів України". 

Крім того, податковий борг фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку I та II груп, які не здійснювали господарської діяльності на період мобілізації та не одержували дохід, тобто борг який виник внаслідок непереборної сили (форс-мажорних обставин) – вважатиметься безнадійним податковим боргом, що підлягатиме списанню. При цьому контролюючі органи не будуть застосовувати санкції та пеню з єдиного податку за період перебування цієї категорії платників на військовій службі. 

Прес-служба    Знам’янської ОДПІКатегорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (28.10.2014)
Переглядів: 470

Кировоград: новости и сайты