![]() Протягом січня - березня 2014 року платники єдиного податку, зареєстровані на території м.Знам‘янка , сплатили 906,6 тис.грн. єдиного податку, що в порівнянні з цим же періодом 2013 року на 60,7тис.грн. або 6,7% більше. Надходження від приватних підприємців становлять понад 785,1тисяч гривень, або 86,6 % від загальної суми сплаченого єдиного податку. Решта – 121,5тис.грн. або 13,4% надійшло від платників єдиного податку – юридичних осіб. Позитивної тенденції вдалося досягти завдяки вдосконаленню обслуговування платників податків і створенню комфортних умов для діяльності малого та середнього бізнесу. Нагадаємо, що 2013 рік приніс єдинникам низку приємних новацій. Так, зокрема, для платників 5-ої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 2-ої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально. „Спрощенці” також за власним рішенням мають змогу змінювати групу або ставку податку. Також їм надана можливість вести облік своїх доходів і витрат в електронному вигляді. Крім того, для спрощення документообігу з 2014 року підприємцям, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до Реєстру. Прес-служба Знам‘янської ОДПІ | |
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (24.04.2014) | |
Переглядів: 537 |