![12](http://zn-rada.at.ua/TEMS18/Nalog.png) Загалом в Знам’янській ОДПІ станом на 1 грудня поточного року перебувають на обліку 2817 фізичних осіб. Фактично підприємницьку діяльність здійснюють 2421 особа. В основному суб»єкти господарювання для здійснення діяльності обирають спрощену систему оподаткування. Найбільш інтенсивно протягом року підприємці обирали другу групу, на якій зараз перебуває більше половини платників – спрощенців. Фізичні особи – підприємці що сплачуть єдиний податок, у 2013 році збільшили його сплату на 34 %
Дані цифри свідчать про те, що спрощена система оподаткування виправдала себе і з точки зору зростання підприємницької ініціативи, і з точки зору надходжень до бюджету.
Заступник начальника Знам»янської ОДПІ І.С.Невінчана
|