Вівторок, 05.12.2023, 00:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Трансформація фіксованого с/г податку в єдиний податок четвертої групи
 
12
У зв’язку з набранням чинності із 01.01.2015 Закону України від 28.12.2014 № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі - Закон № 71), яким було внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПК) повідомляємо наступне. 

Зокрема, Законом № 71 фіксований сільськогосподарський податок трансформовано в єдиний податок (виділено в окрему четверту групу). До платників єдиного податку четвертої групи увійшли сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній (звітний) рік дорівнює або перевищує 75% (колишні платники ФСП). 

Об’єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа с/г угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності с/г виробника або надана йому у користуванні, у тому числі на умовах оренди. 
При цьому права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства. 

Базою оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи для с/г товаровиробників є нормативно грошова оцінка одного гектара с/г угідь, а для водного фонду -  нормативно грошова оцінка ріллі в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року. 

Таким чином, с/г підприємства повинні звернутися до територіальних органів Держземагенства України за місцем знаходження земельних ділянок і отримати інформацію про нормативно грошову оцінку земельних ділянок, які використовуються ними у с/г виробництві. 

Крім того, підставою для нарахування єдиного податку платникам четвертої групи є дані з державного реєстру речових прав на нерухому майно. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІКатегорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (11.03.2015)
Переглядів: 532

Кировоград: новости и сайты