Четвер, 30.11.2023, 02:13
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Транспортний податок
 
12
Законом України від 28.12.2014 року №71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» відмінено збір за першу реєстрацію транспортних засобів та введено в дію транспортний податок. 

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. 

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування. 

Обчислення суми податку з об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку. 

Для обчислення бази оподаткування органи ДФС отримали інформацію від органів внутрішніх справ (МРЕВ ДАІ) щодо переліку фізичних осіб, які мають зареєстровані легкові транспортні засоби з об’ємом двигуна понад 3000 куб.см. 

На даний час працівниками державних податкових інспекцій сформовано податкові повідомлення – рішення та відповідні платіжні реквізити, які повинні бути вручені платникам – фізичним особам до 1 липня поточного року. 
Транспортний податок повинен бути сплачений фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. 

Фізичним особам, які володіють легковими автомобілями з об’ємом двигуна до 3000куб.см. та використовують їх менше 5 років, у разі не отримання до 1 липня 2015 року податкових повідомлень-рішень про сплату транспортного податку необхідно звернутися до податкових інспекцій за місцем своєї реєстрації з оригіналами документів, що підтверджують право власності на автомобіль для уточнення даних та нарахування відповідних сум податку.  

Прес-служба Знам’янської ОДПІ                         


Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (24.06.2015)
Переглядів: 627

Кировоград: новости и сайты