Вівторок, 18.12.2018, 21:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Валютне регулювання
 
12
Платіжні розрахунки з ВЕЗ « Крим» 
З 19.12.2014 року набрала чинності постанова Правління Нацбанку України, якою внесено зміни до власної постанови від 03.11.2014 року № 699. 

Встановлено, що для цілей застосування нормативно - правових актів Нацбанку України резидентом України є фізична особа, яка є внутрішньо переміщеною особою та отримала передбачену законодавством України довідку, що засвідчує її проживання на материковій частині України. Для цілей ідентифікації цієї особи місцем її проживання є адреса житла, зазначена у довідці. 

Внесення – фізичною особою – суб’єктом Криму готівкових коштів ( у гривнях та іноземній валюті) на рахунок з метою погашення зобов’язання перед уповноваженим банком за кредитним договором, укладеним до набрання чинності Законом України  від 12.08.2014 року № 1636 –VII ( до 27.09.2014 р.), здійснюються без документів, що підтверджують джерело походження коштів.

Вважається недійсним та не можуть використовуватися банками під час проведення операцій суб’єктів Криму, здійснення заходів валютного контролю та фінансового моніторингу документів, рішення, видані органами Російської Федерації та незаконними органами, створеними на території ВЕЗ « Крим», щодо суб’єктів Криму та їх діяльності. ( Постанова від 16.12.2014 р. № 810)

Прес-служба Знам’янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (29.12.2014)
Переглядів: 181

Кировоград: новости и сайты