П`ятниця, 24.05.2024, 02:40
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Забезпечити соціальні гарантії - реально
 
12
Добробут всіх громадян напряму залежить від сплати податків, зборів та обов’язкових платежів.  Адже, своєчасно сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, стипендії, зарплата освітянам, працівникам сфери культури, медичним працівникам тощо. 

Тому платники податків повинні відчувати особисту відповідальність за наповнення бюджету. А отже, не тільки не порушувати законодавчо встановлені терміни сплати, а й піклуватися про рівномірне наповнення дохідної частини бюджету. 

Це дасть змогу забезпечити реальну потребу в коштах для виконання соціальних видатків та відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі. 

Порядок погашення зобов'язань юридичними або фізичними особами  перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, регулює Податковий кодекс України. Саме він зобов’язує платників податків  самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, визначених  Кодексом. 

Звертаємося з проханням до платників податків, щоб з метою своєчасного надходження платежів до бюджету, проводили сплату на початку встановленого періоду, не чекаючи його останнього дня. 

Пресс-служба Знам'янської ОДПІ 
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (08.12.2014)
Переглядів: 536

Кировоград: новости и сайты