Понеділок, 19.11.2018, 09:34
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Заповнення акцизної декларації за січень – порядок від ДФС
12
Знам'янська ОДПІ нагадує: з 1 січня 2016 року платники акцизного податку - суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію пального, сплачують податок за ставкою 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару.
Перший період нарахування та декларування акцизного податку за новими правилами для продавців пального – січень 2016 року.
З метою однакового підходу до обчислення податкового зобов’язання з роздрібного продажу пального (до запровадження нових форм звітності), ДФС України в листі від 03.02.2016 р. №3495/7/99-99-19-03-03-17 «Щодо змін в адмініструванні акцизного податку» надано рекомендації щодо складання звітності з акцизного податку.
Зокрема, платник акцизного податку, що здійснює роздрібну торгівлю пальним, повинен буде заповнити Розділ Ґ декларації та подати у її складі:
- Додаток 6 (Додатки 6) до декларації, в якому (яких) заповнити заголовну частину, зокрема, зазначивши у полі «Код КОАТУУ» обов’язковий реквізит код органу місцевого самоврядування за Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України, що відповідає адміністративно-територіальній одиниці (одиницям), на якій (яких) здійснюється роздрібна торгівля пальним, та лише графу 7 «Сума податкового зобов'язання, що підлягає сплаті до бюджету» і підсумковий рядок «Усього»;
- Додаток 9 до декларації, в якому відобразити відомості щодо розрахунку суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального.
З вказаним листом ДФС та прикладом заповнення додатків до декларації акцизного податку можна ознайомитися на офіційному веб - порталі служби за посиланням http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/aktsizniy-podatok/listi-dps/234869.html.
Звертаємо увагу: податкова декларації з акцизного податку за січень 2016 р. подається не пізніше 22 лютого 2016 року, а сплатити податок необхідно не пізніше 03.03.2016 року.


Прес -  служба  Знам'янської ОДПІ 

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (15.02.2016)
Переглядів: 148

Кировоград: новости и сайты