Четвер, 22.02.2024, 06:16
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Знам’янська ОДПІ запрошує декларувати доходи за 2013 рік в режимі on-line
12

1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році. Податкову декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2013 році, необхідно подати до 1 травня 2014 року.

До доходів, які підлягають декларуванню належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого та/або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку; суми нецільової благодійної допомоги, що перевищує 1610 грн.); доходи у вигляді виграшів, призів; доходи від продажу об'єктів майнових і немайнових прав, авторська винагорода; доходи отримані у вигляді вартості подарунків. 

Також необхідно задекларувати доходи, що нараховувалися платнику податку двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищувала 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2013 році - 137 640 грн. (1147 х 120)). 

Декларація подається особисто платником податків або уповноваженою на це особою, надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством. З цією метою на єдиному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України працює спеціальний сервіс «Декларування on-line». 

Громадяни, які бажають скористатися сервісом Міндоходів «Декларування он-лайн», можуть безоплатно отримати ключі електронного цифрового підпису. Для цього їм необхідно звернутись у Відділ реєстрації ключів при ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів за адресою: м. Кіровоград , вул. Велика Перспективна. 55 каб 511

У Центрі обслуговування платників податків Знам»янської ОДПІ для усіх без винятку декларантів уже створено комфортні умови обслуговування в котрих фахівці надають роз’яснення та кваліфіковану допомогу при заповненні та поданні декларації


Прес – служба Знам»янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (13.01.2014)
Переглядів: 490

Кировоград: новости и сайты