![12](http://zn-rada.at.ua/TEMS18/Nalog.png) Станом на 1 грудня 2013 року платниками податку за землю в Знам»янській ОДПІ зареєстровано 260 фізичних та 277 юридичних осіб. З початку року ними сплачено 13 млн 655,5 тис .грн. земельного податку та орендної плати за землю. Від юридичних осіб до бюджету надійшло 10 млн 888,8 тис.грн, а від фізичних осіб бюджет отримав 2 млн.766,7 тис.грн.
Нагадуємо, платниками земельного податку є власники земельних ділянок, у тому числі паїв, а також землекористувачі. Вони сплачують податок, починаючи з дня виникнення права власності або права користування.
Підставою ж для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. Сплачують плату рівними частками щомісячно протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.
Прес - служба Знам»янської ОДПІ
|