Середа, 19.12.2018, 05:16
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Звітувати про доходи, отримані у 2015 році, громадянам потрібно за новою формою декларації
12
Наказ Мінфіну України від 2 жовтня 2015 року № 859, яким затверджено форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 за № 1298/27743. Наказ № 859 набрав чинності з дня його опублікування, тобто з 17 листопада 2015 року.

У новій декларації об'єднано звітність з податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Зокрема, для спрощення та скорочення часу для заповнення декларації  а кількість додатків зменшено з 7 до 4.

Варто зазначити, що фізичні особи, які мають намір скористатися правом на податкову знижку, заповнюють лише декларацію, в якій відображають загальну суму понесених витрат та суму податку до повернення.

Відомості щодо відчуження нерухомого (рухомого) майна відображаються в декларації без заповнення додатка та переліку відчуженого майна.

Інформація про отримані доходи та перелік майна, яке надається в оренду (суборенду) також без заповнення додатка відображається в декларації. Крім того, платник податків самостійно визначає свій статус: громадянин; особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність, або підприємець, який перебуває на загальній системі оподаткування.
Інформація про уповноважену особу, яка раніше відображалась в окремому додатку, тепер відображається в декларації.
Додатки заповнюються лише при отриманні таких доходів:
-  доходи від двох та більше податкових агентів, при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2015році – 146160 грн.);
- операції з інвестиційними активами;
-  іноземні доходи;
- дохід від здійснення підприємницької та незалежної професійної діяльності.
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку, до 1 травня за місцем реєстрації, у поточному році, враховуючи вихідні дні – 3 травня.
Сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянином самостійно до 1 серпня 2016 року.

Прес-служба Знам’янської ОДПІКатегорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (27.01.2016)
Переглядів: 128

Кировоград: новости и сайты