Четвер, 15.11.2018, 20:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує


Одноразова виплата звільненим з полону
12
02.02.2018 року  в газеті «Урядовий кур’єр» опубліковано Постанову Кабінету Міністрів України № 38 від 31.01.2018 р. "Деякі питання соціальної підтримки осіб, звільнених з полону», якою затверджено «Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, звільненим з полону 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 року».
Відповідно до зазначеного порядку, звільненим з полону виплачується одноразова грошова допомога у сумі 100 000 грн.
Допомога виплачується особам, які включені до переліку осіб, звільнених з полону 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р. (далі - особи, яких звільнено з полону), що формується СБУ відповідно до законодавства та передається Мінсоцполітики.
Для виплати допомоги особа, яку включено до переліку осіб, яких звільнено з полону, у строк, що не перевищує шість місяців з дня звільнення з полону, звертається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення відповідного органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим, районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, структурного підрозділу з питань соціального захисту населення виконавчого органу міської, районної у місті (у разі утворення) ради (далі - орган соціального захисту населення) за місцем реєстрації проживання з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунка у банку, на який перераховується допомога.
До заяви додаються:
копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу);
копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті або які не є громадянами України).
Орган соціального захисту населення:
приймає рішення про виплату допомоги протягом 10 днів після подання заяви та зазначених документів;
подає протягом п'яти робочих днів після прийняття такого рішення структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій списки осіб, щодо яких прийнято рішення про виплату допомоги за встановленою Мінсоцполітики формою, для узагальнення, зіставлення з переліком осіб, яких звільнено з полону, і подання зазначеному Міністерству узагальнених списків протягом трьох днів за встановленою ним формою.
Мінсоцполітики після надходження зазначених списків та прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для виплати допомоги перераховує відповідні кошти органам соціального захисту населення.
Допомога перераховується на банківський рахунок особи, яку звільнено з полону, не пізніше ніж протягом двох робочих днів після надходження коштів на рахунок органу соціального захисту населення.

Військовий комісар Знам’янського
об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник                                                       О.В. Чижма

23.02.2018
підготував юрист ОМВК
Яблуновський Г.А.
Категорія: Знам’янський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує | Додав: Admin (26.02.2018)
Переглядів: 81

Кировоград: новости и сайты