Субота, 13.04.2024, 21:57
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує


Військова служба за контрактом у збройних силах України
12
У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір – від мрій та фантазій перейти до досягнення намічених цілей або покоритися дійсності та залишитись сам на сам. Проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України – найоптимальніший варіант здійснення ваших мрій.

Знам’янський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу до Збройних Сил України за контрактом з відповідною військово-спеціальною підготовкою та які не досягли граничного віку перебування на військовій службі.
Законом дозволено здійснювати відбір з числа громадян призовного віку, які мають базову середню освіту, що дозволяє збільшити людський ресурс для прийняття на військову службу за контрактом.
Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:
             щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом (від 7 000 грн. та більше) вище ніж у військовослужбовців строкової військової служби;
           одноразова грошова допомога військовослужбовцю після укладення першого контракту у розмірах від 8 до 10 прожиткового мінімуму для  працездатних осіб;
гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі;
значно  вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);
регламентований робочий тиждень з двома вихідними днями (крім занять з бойової готовності та чергувань);
можливість отримання вищої освіти за рахунок держави без відриву від служби;
участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки.
забезпечення речовим майном на період служби;
безкоштовне медичне обслуговування, пільгове санаторно-курортне лікування;
забезпечення військовослужбовців службовим та постійним житлом;
пенсійне забезпечення відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців».
 
З 01 січня 2019 року  відбудеться підвищення грошового забезпечення військовослужбовців (у тому числі і контрактників) відповідно до прийнятої Постанови кабінету міністрів України №704 від 30.08.2017 зі змінами відповідно до ПКМУ №1052 від 27.12.2017, відповідно до якої грошове утримання  військовослужбовця буде прив’язано до прожиткового мінімуму працездатних осіб та мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Відповідно до ч.2 ст. 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», громадяни України, призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, користуються гарантіями, передбаченими частинами третьою статті 119 Кодексу законів про працю України», а саме «за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України  "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». 

Громадян, які бажають укласти контракт на проходження служби в Збройних Силах України прохання звертатись до Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату з понеділка по п’ятницю з 09.00 год. до 18.00 год.

Військовий комісар Знам’янського ОМВК  
підполковник                                                                                        О.В. Чижма

08.02.2018

Підготував старший офіцер відділення
комплектування ОМВК
старший лейтенант Штанько Є.М.
Категорія: Знам’янський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує | Додав: Admin (09.02.2018)
Переглядів: 881

Кировоград: новости и сайты