Понеділок, 20.05.2024, 13:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янчанин року 2013


 Номінація П.І.Б.Переможець конкурсу

Підприємець року


 Суворов Олександр Віталійович

Завідуючий ТОВ «Цілительниця» спрямовує свою діяльність на покупця. За період роботи має стабільні успіхи в забезпеченні мешканців міста необхідними ліками, постійно надає допомогу учасникам ВВв , ветеранам праці, громадянам похилого віку необхідну лікувальну допомогу.
Олександр Віталійович приймає активну участь в роботі громадських організацій міста, є членом ради міської Спілки підприємців. Має організаторські здібності, користується повагою серед населення міста та селища Знам’янка. У спілкуванні з громадянами, колегами по роботі ввічливий. За активну участь у громадському житті нагороджувався грамотами та подяками, керівниками державних органів та органів самоврядування. За сумлінну працю нагороджений Подякою народного депутата України за високу професійну майстерність, вагомий внесок за розвиток медичної галузі міста, удосконалення медичного обслуговування населення.

 Талант року у сфері освітиЩиголь Ніна Олександрівна
Вчитель української мови та літератури навчально-виховний комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей". Має 26 – ти шести річний стаж педагогічної роботи, який дозволяє Ніні Олександрівні уникати одноманітності у трудовій практиці, застосовувати ефективні методи і прийоми в процесі засвоєння учнями нових знань, виявляти та формувати їх творчі здібності. Сама пише вірші.
Вихованці з вдячністю згадують свого вчителя за те, що вони неодноразово ставали учасниками та переможцями міських, регіональних олімпіад. А випускники впевнено ідуть по стопам свого вчителя – філолога. Вона охоче ділиться з колегами своїм досвідом роботи в рамках шкільних та міських методичних об’єднань. Протягом п’яти років Ніну Олександрівну запрошують на перевірку творчих робіт Зовнішнього незалежного оцінювання у місті Кіровограді.

Талант року у сфері культури 
Айвазовська Раїса Олексіївна
 

Людина, яка захопилася вишивкою у 50 років змогла піднести декоративно ужиткові витвори на рівень мистецтва. Від прикрашення свого власного житла до керівництва Асоціації народних майстрів. Про що лише говорять близько 200 одиниць власноруч створених рушників та картин, яких по – праву можна назвати справжніми шедеврами.
А про її активну життєву позицію та плідну творчу діяльність свідчать численні нагороди: грамоти, подяки, дипломи різних рівнів. Досвід та майстерність, звичайно, можна здобути з роками, та визнання приходить не одразу. Будинок Раїси Олексіївни один у місті, який наділений статусом "Зелена садиба". Прикрашена та облагороджена своїми руками садиба має назву "Вишивана хата" і одночасно є філією міського краєзнавчого музею.

 

  Талант року у сфері спорту та фізичної культуриГригорян Арман Артемович

Людина, яка концентрує у собі енергію змагань та щоденних, кропітких тренувань, дух поразок та смак насолоди перемог. Людина, яка своє життя присвятила спорту, має жертвувати часом, здоров'ям та стосунками. Але коли справджується очікуваний результат, лише тоді усвідомлюєш, що ти на правильному шляху. . 18 – річний спортсмен на сьогодні вже удостоєний звання "Кандидата у майстри спорту України" з панкратіону та "Кандидата у майстри спорту України" з бойового самбо, також він зарахований до збірної України з панкратіону. Хоч за спеціальністю Арман і залізничник, та своє серце він віддав спорту. Багато чого можна сказати про молодого спортсмена, перелічити його якості, проте найголовніше це визнання та довіра рідного міста. Саме такі молоді особистості мають прославляти рідне місто за його межами, мають стати нашою гідною зміною.

Талант у сфері медицини  Богомільчук Володимир Михайлович
Лікар Знам’янської станції екстреної (швидкої) невідкладної допомоги. Бути кращим лікарем означає дарувати людині життя. Володимир Михайлович, людина, яка не один раз подарувала надію на життя та почула слова вдячності від пацієнтів. Лікар швидкої допомоги повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком, він має у найекстримальніших ситуаціях миттєво прийняти рішення тому, що у такі секунди може вирішатись життя будь – кого з нас. Робота на швидкій - певна школа, де в першу чергу оцінюється професійність, рішучість, бажання допомогти людям, готовність до виправданого ризику. Все вищесказане саме про Володимира Михайловича, який досконало володіє методами інтенсивної терапії, постійно підвищує рівень професійної майстерності, з відповідальністю та совістю ставиться до виконання своїх обов'язків. 

Керівник року 
Кривенко Андрій Миколайович
Відданий справі поліпшення соціальних критеріїв життя громадян та своїх підлеглих працівників, зажди готовий допомогти ділом та мудрою порадою. Головне його вміння, яке необхідне кожному керівникові це ладити з людьми. Адже вміння знайти спільну мову зі своїми підлеглими – це прямий шліх до плідно співпраці. Тонкий та мудрий підхід, практично, до кожного працівника врегульовує взаємовідносини у колективі, підвищує продуктивність роботи не тільки підлеглих, але всього підприємства вцілому. Андрій Миколайович став кращим керівником 2013 року тому, що він поєднує у собі багато іпостасей. Начальник і друг, наставник та професіонал. У його щоденнику кожен день розписаний по годинах, де Андрій Миколайович не забуває про благоустрій міста та району. Він користується відвертою повагою у керівництва Одеської залізниці та підлеглих

 

Лідер року органу самоорганізації населення


Філіпова Світлана Миколаївна
З 2006 року вона обіймає посаду секретаря будинкового комітету по вул. Жовтнева, 20 і працює вчителем історії та суспільствознавства. Головними якостями Світлами Миколаївни, як лідера органу самоорганізації населення це вміння згуртувати людей до прагнення єдиної мети та бути ланкою, що об’єднає громаду та міську владу у взаємній справі. Вона знає всі питання, які можуть непокоїти мешканців, піклується та переживає за проблеми будинку, як за власні. Добросовісно і акуратно веде необхідне діловодстство. Постійно проводить збори жителів будинку з поточних питань з благоустрою прибудинкової території. Світлані Миколаївні притаманні завзятість, оптимізм та активна життєва позиція, вона відповідальна та добропорядна. Користується авторитетом та повагою не тільки у жителів будинку але і у територіальної громади міста. Роботу секретаря будинку вона виконує на громадських засадах. 
1  2

Кировоград: новости и сайты