Четвер, 18.04.2024, 17:00

Головна » 2016 » Січень » 15 » На Знам'янщині щедрували та посівали працівників кримінально-виконавчої інспекції
В приміщенні Знам’янського РВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області  діти з центру дитячої та юнацької творчості  щедрували та посівали кримінально-виконавчу інспекцію.

Незмінним атрибутом Старого Нового року з давніх давен  є щедрування та посівання.За традицією щедрувати починають ввечері 13 січня - і до півночі. Посівають вранці 14 січня, до полудня. Щедрують - дівчатка, посівають  - хлопчики, але не навпаки, щоб успіх і щастя не налякати.

14 січня робочий день працівників кримінально-виконавчої інспекції розпочався з обряду посівання, організатором якого виступив керівник гуртка «Юні друзі природи» Зайченко Крістіна Леонідівна.
Даний захід супроводжувався піснями, танцями та виставами.

Маленькі посівальники поздоровили КВІ зі святом, бажаючи  щастя, здоров'я, процвітання в родинах, натхнення в роботі на цілий рік.

В свою чергу персонал кримінально-виконавчої інспекції, також, привітали присутніх, побажавши гарного настрою та вручивши маленьким акторам солодку винагороду.

Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 862 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1