Sunday, 29.05.2022, 03:37
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаTotal online: 1
Guests: 1
Users: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації
Днями, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, неповнолітнім клієнтам пробації проведено лекцію-бесіду на тему «Цінності ... Read more »
Category: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Views: 523 | Added by: Moderator_1 | Date: 19.02.2018

15 лютого 2018 року в приміщенні  Знам’янського бюро правової допомогипід час прийому громадян, який здійснювався   начальником Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Гуцулом В.В., начальником Знам’янського бюро ... Read more »

12
Що таке досудова доповідь?
Законодавчі умови для реалізації досудової пробації, повноважень персоналу  орга ... Read more »

23.08.17 р. працівниками Знам'янського міськрайвідділу пробації  було проведено патріотичний захід в честь святкування Дня Державного Прапора України та святкування 26-річчя Незалежності України з теми «Я – українець». ... Read more »

15.08.2017 р. працівниками Знам'янського МРВ пробації   було організовано та проведено лекцію на тему «Загальна характеристика механізму протидії вчинення повторного кримінального правопоруше ... Read more »

21.07.2017 р. фахівцем (із соціальної роботи із суб'єктами пробації) Знам'янського МРВ пробації Поповичем Владиславом Євгенійовичем  було проведено спортивний захід для засуджених неповнолітніх осіб, що знаходяться на обліку у міськрайонному відділі пробації, на те ... Read more »

12
В приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації привітали неповнолітніх клієнтів пробації з Міжнародним Днем захисту дітей, організувавши їм чаювання.

12
Начальником Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації Мариною Марулою здійснено робочу зустріч з начальником «Знам’янського бюро правової допомоги»  Русланом Большаковим та головним спеціалістом вказаного бюро Анжелою Івановою. ... Read more »

12
Заступником начальника «Знам’янського бюро правової допомоги»  Русланом Большаковим та головним спеціалістом вказаного бюро Анжелою Івановою проведено лекцію-бесіду з неповнолітніми клієнтами пробації на тему: «Права та обов’язки дитини». ... Read more »

12
Днями, працівниками Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації, в рамках Всеукраїнського конкурсу малюнків серед неповнолітніх, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації, проведено захід на якому неповнолітні клієнти про ... Read more »

1 2 3 ... 6 7 »

Кировоград: новости и сайты