Субота, 30.03.2024, 01:58

Головна » 2018 » Лютий » 19 » На Знам’янщині провели бесіду з неповнолітніми про цінність родинного затишку
На Знам’янщині провели бесіду з неповнолітніми про цінність родинного затишку
Днями, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, неповнолітнім клієнтам пробації проведено лекцію-бесіду на тему «Цінності родинних традицій».
Метою заходу стало обговорення з дітьми їхнього розуміння таких понять як родина, любов та повага до  батьків, компроміс.
Під час заходу, неповнолітні клієнти пробації поділилися своїми мріями про ідеальну сім’ю, щасливе майбутнє та зміну своєї, іноді неприйнятної поведінки.
Працівники пробації, намагалися всебічно підтримати присутніх  у їхніх планах та не приховували своєї радості  від того, що все таки є надія на світле майбутнє дітей, які вступили в конфлікт з законом.

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ
з питань пробації
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 788 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 0.0/0