Субота, 20.04.2024, 00:35

Головна » 2017 » Серпень » 16 » Загальна характеристика механізму протидії вчинення повторного кримінального правопорушення
15.08.2017 р. працівниками Знам'янського МРВ пробації   було організовано та проведено лекцію на тему «Загальна характеристика механізму протидії вчинення повторного кримінального правопорушення» для засуджених  осіб, що знаходяться на обліку у міськрайонному відділі пробації.

Метою проведеного заходу стало  недопушення вчинення повторного злочину,  готовності  засуджених до зміни способу життя.

Особам, що прийняли участь у заході,  було роз'яснено методику на  шляху виправлення, бажання до змін у житті, змін у своєму оточенні  та недопущення вчинення повторного злочину.

Засуджені  проявили цікавість до заходу, активно брали в ньому участь,задавали відкриті питання, виявляли готовність до кардинальних  змін у житті, до виправлення.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 830 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1