Вівторок, 30.05.2017, 08:28

Головна » 2017 » Травень » 17 » На Знам’янщині клієнтам пробації провели екскурсію краєзнавчим музеєм
На Знам’янщині клієнтам пробації провели екскурсію краєзнавчим музеєм
16.05.2017 року, працівниками Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації з нагоди Міжнародного дня музеїв, клієнтам пробації організовано екскурсію  Знам’янським міським краєзнавчим музеєм, в стінах якого головним зберігачем фондів музею Олегом Моліс проведено доволі цікаву історію.

Велику увагу було приділено розповіді про становлення Знам’янщини, розвиток культури на її території та героїв, які в свою епоху прославляли наші краї, починаючи з козаків та гетьманів і закінчуючи сьогоденням – особами, які захищали та захищають свою Батьківщину, приймаючи участь в зоні антитерористичної організації.
16.
Під час  заходу присутні захоплено переживали події минулого та глибоко задумались над майбутнім.

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ пробації
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 33 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0