П`ятниця, 26.04.2024, 12:52

Головна » 2016 » Лютий » 22 » На Знам’янщині відбулася акція «Нагодуй пташку»
На Знам’янщині відбулася акція «Нагодуй пташку»
Цієї неділі, на території Знам’янської спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернат  І-ІІІ ступенів, пройшла акція  «Нагодуй пташку».

Організатором заходу виступили керівник гуртка «Юні друзі природи» центру дитячої та юнацької творчості Зайченко Крістіна Леонідівна та ГО "Нове місто".

Метою акції стало вирішення проблеми щодо голодування пташок, тим самим прищепити підростаючому поколінню чуйність та любов до природи.

Серед запрошених гостей був й начальник Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції капітан внутрішньої служби Марула М.Ю., яка виступила одним із членів журі, які обирали найкреативнішу й  найщедрішу  годівничку,   була капітаном дитячої команди та активно приймала участь у конкурсах.

Після чого всі разом поспішили до скверу аби розвішати всі годівнички на деревах.

Завзятими  учасниками були й  працівники поліції та служби з надзвичайних ситуацій.

Всі дорослі та діти захоплено допомогали один одному .

Як гарно, коли ми  об’єднуємося для вирішення подібних питань, коли ми небайдужі до чужого горя, навіть якщо це й пташки.

Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 940 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4