Вівторок, 23.04.2024, 11:16

Головна » 2016 » Жовтень » 17 » На Знам’янщині засуджених поздоровили з Днем захисника України
На Знам’янщині засуджених поздоровили з Днем захисника України
Працівники Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції  з нагоди відзначення «молодого» свята Дня захисника України - свята мужності та героїзму, яке співпадає з великою православною подією - святої Покрови Пречистої Богородиці та з Днем Українського козацтва, привітали засуджених, побажавши їм здоров’я та відваги, аби їхня сила завжди була спрямована на захист своєї  Вітчизни.

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.
Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 813 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0