Субота, 20.04.2024, 01:41

Головна » 2014 » Квітень » 14 » Підоблікові кримінально-виконавчої інспекції взяли участь в заході по благоустрою міста

11 квітня 2014 року, за ініціативи працівників Знам’янського міськрайонного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Кіровоградській області було організовано захід по благоустрою скверу по вулиці Київській в м. Знам’янка, та присвячений Дню довкілля.

В заході, окрім співробітників, взяли участь підоблікові підрозділу, які таким чином намагались довести своє виправлення, ресоціалізацію, та активну громадську позицію, адже вони також є повноцінними членами нашого суспільства.

Завдяки даному заходу було впорядковано територію скверу, який тепер може слугувати місцем відпочинку громадян, а результат роботи людських рук радує естетичний вигляд.

Микола Гудима
Начальник Знам’янського МРВ КВІ
УДПтС України в Кіровоградській області

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 1112 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2