Четвер, 25.04.2024, 22:45

Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Профілактична робота з неповнолітніми підобліковими в Знам’янському МРП КВІ
Профілактична робота з неповнолітніми підобліковими в Знам’янському МРП КВІ

На базі Знам’янського міськрайонного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтСУ в Кіровоградській області, було проведено захід за участю неповнолітніх підоблікових.

В проведенні даного заходу взяла участь працівник кримінальної міліції у справах дітей Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградскій області Ірина Авксєнтьєва.

Із підобліковими було проведено профілактичні бесіди про недопущення вчинення злочинів та правопорушень, роз’яснено порядок та умови відбування покарання, продемонстровано відеоінформацію на дану тематику.

Окрім того, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року «Про затвердження плану заходів з проведення в 2014 році Всеукраїнського тижня права», неповнолітнім було проведено лекцію на тему проблематики дотримання прав людини.

Микола Гудима
Начальник Знам’янського МРВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 1237 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0