Четвер, 18.04.2024, 21:42

Головна » 2015 » Грудень » 2 » Психологом Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції проведено роботу щодо покращення спілкування між людьми
Психологом Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Наталією Лепеть, проведено гру «Сніжний ком», головними учасниками якої стали підоблікові.

За мету було поставлено  знайомство як  психолога з засудженими, так й самих засуджених між собою, зняття  напруги та ліквідування бар’єру у спілкуванні між працівниками КВІ та спецконтингенту, а  також, що є не менш важливим, розвиток рівня довіри, яка повинна проявлятись у засудженого до правоохоронних органів.

Участники по черзі називали своє ім’я, при цьому згадавши всі попередньо названі, шляхом передачі один одному кольорової кульки, завдяки чому, вони запам’ятовували один одного як поіменно, так і візуально, також, в подальшому зазначаючи  свої позитивні спогади та емоції зі свого  життя.

Таким чином, в процесі такої вправи, учасники мали змогу дізнатись багато інформації стосовно кожного, хто стояв у колі.

По закінченню гри, атмосфера між психологом та підобліковими значно покращилась, всі перебували в гарному настрої та гуморі.

Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 853 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1