Середа, 01.02.2023, 01:38
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Листопад » 17 » Психологом Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції проведено тестування підоблікових на рівень агресії
14:50
Психологом Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції проведено тестування підоблікових на рівень агресії
12
Психологом Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Наталією Лепеть,  проведено лекцію засудженим на тему «Агресія та її прояви», після чого, нею проведено тестування під облікових, з метою визначення їх особистості, психо-емоційного  стану та рівня агресивності.

Наталія Лепеть зазначила: «Агресія – це прагнення, яке виявляється в реальному поводженні або фантазуванні, з метою підпорядкувати собі інших або лідирувати над ними. Агресія може бути як позитивним явищем, що служить життєвим інтересам і виживання, так і негативним, орієнтованим на задоволення агресивного потягу самого по собі. 
12

Найбільш звичними проявами агресії вважаються конфліктність, лихослів'я, тиск, примус, негативне оцінювання, загрози або застосування фізичної сили. Приховані форми агресії виражаються у відході від контактів, бездіяльності з метою нашкодити комусь, заподіянні шкоди собі і самогубство. 

Для приборкання насильства будь-яке суспільство змушене приймати спеціальні заходи. Найбільш ефективними з них слід визнати національні традиції та групові ритуали (ігри, свята, обряди), що дозволяють конкретної особистості інтегрувати свій агресивний потенціал і виражати його соціально-прийнятними способами. Величезне значення має також присутність в суспільстві достатньої кількості позитивних прикладів, наприклад національних героїв або життєствердних кумирів».

Після лекції, Наталія Лепеть провела тестування з метою виявлення  агресивних і несприятливих реакцій у засуджених, також психологом проведена робота щодо визначення особистості у кожного присутнього.
12

По закінченню, підоблікові виявили зацікавленість в проведеному заході і висловили бажання щодо оголошення їм результатів тестування. 

 
Марина Марула, 
начальник Знам’янського РВ КВІ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 905 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2

Кировоград: новости и сайты