П`ятниця, 29.03.2024, 01:36

Головна » 2015 » Серпень » 26 » Спільна нарада щодо профілактичної роботи з дітьми в Знам’янському МРП КВІ
Спільна нарада щодо профілактичної роботи з дітьми в Знам’янському МРП КВІ
На базі Знам’янського міськрайонного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції відбулась координаційна нарада за участі представників служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Знам’янської РДА, служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Знам’янської міської ради та кримінальної міліції у справах дітей Знам’янського МВ УМВС.

Було розглянуто питання, які виникають під час взаємодії кримінально-виконавчої інспекції із вказаними органами, шляхи їх вирішення та покращення ефективності співпраці. Окрім того, визначено конкретні спільні заходи, які проводитимуться для профілактики рецидивної злочинності  серед дітей.

Микола Гудима
Знам’янський МВ КВІ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 1057 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1