Середа, 03.07.2024, 04:25

Головна » 2016 » Листопад » 1 » В Знам’янській кримінально-виконавчій інспекції вчать любити рідну мову
В Знам’янській кримінально-виконавчій інспекції вчать любити рідну мову
В приміщенні  Знам’янського РВ КВІ працівники відділу з нагоди відзначення Дня української писемності та мови, яке незабаром відбудеться,  провели засудженим лекцію на тему: «Цінність та важливість знання рідної мови».

Даним заходом пенітенціарії намагалися акцентувати на відношенні своїх громадян, та інших осіб, які проживають на території України до державної  мови, важливості в її  знанні,  поваги до неї та шануванні.

Дане свято було засноване на честь літописця Нестора, якого возвели в ранг преподобного, а українські вчені вважають, що Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови.

Він був послідовником знаменитих Кирила та Мефодія — творців слов'янської писемності.

Увагу засуджених звернули, на те, що  в наш час дуже важливо вміти читати та писати, а особливо рідною мовою,  як особисто для себе, так і для того, щоб в подальшому надати необхідний обсяг знань своїм нащадкам, які братимуть приклад зі свої батьків, а тому батьки в свою чергу повинні бути для них взірцем, і завжди пам’ятати про це.

Підбиваючи підсумки, підоблікові зробили для себе певні висновки, що українська мова вчить нас бути  не тільки людяними, відвертими, доброзичливими, вона вчить нас поважати всіх інших людей різних націй, що проживають поруч з нами в нашій країні.

Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 956 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0