Субота, 20.04.2024, 03:10

Головна » 2015 » Грудень » 17 » В Знам’янському міському краєзнавчому музеї, працівники КВІ привітали неповнолітнього засудженого з днем св. Миколая
В Знам’янському міському  краєзнавчому музеї, працівники кримінально-виконавчої інспекції, спільно з працівниками Знам’янського  МЦСССДМ,  привітали неповнолітнього  засудженого з днем св. Миколая.

Головним зберігачем фондів музею Моліс Олегом Вікторовичем проведено екскурсію, яка супроводжувалась розповіддю про становлення Знам’янщини, розвиток культури на її території та героїв, які в свою епоху прославляли наші краї, починаючи з козаків та гетьманів і закінчуючи сьогоденням – особами, які захищали та захищають свою Батьківщину, приймаючи участь в зоні антитерористичної організації.

Під час розповіді присутні захоплено переживали події минулого, що є історією, яку творили наші предки.

Так як основним героєм заходу була дитина, яка  перебуває в конфлікті з законом, велика увага приділялась мистецтву, аби відкрити в його душі щось світле та добре.

Також, відвідувачі почули розповідь про день святого Миколая, та традиції його святкування.

Сподіваємось, що подібні заходи збільшуватимуть кругозір та змінюватимуть на краще свідомість осіб, які звернули на стежку злочинності.

Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 858 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2