Субота, 27.04.2024, 07:24

Головна » 2014 » Липень » 7 » Виховання правосвідомості у неповнолітніх запорука побудови правосвідомого суспільства
М03.07.2014 року на базі Знам’янського міскрайонного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Кіровоградській області, спільно із працівниками кримінальної міліції у справах дітей Знам’янського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області було проведено захід, присвячений дню Конституції України.

Під час заходу неповнолітнім, що перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції як засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, старшим інспектором підрозділу Оленою Боршош та оперуповноваженою ГКМСД Іриною Авксентьєвою було проведено лекцію про передумови прийняття Конституції, її основні положення та значення для держави та суспільства.
Маємо надію, що подібні заходи допоможуть виховати підоблікових як повноцінних право свідомих членів нашого суспільства.

Микола Гудима
Начальник Знам’янського МРВ КВІ
УДПтС України в Кіровоградській області

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 1003 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0