П`ятниця, 19.04.2024, 07:43

Головна » 2016 » Вересень » 20 » Знам’янські пенітенціарії прививають засудженим любов до книг
Знам’янські пенітенціарії прививають засудженим любов до книг
Нещодавно,  працівниками Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції, а саме: ст. інспектором КВІ Оленою Боршош та психологом Наталією Лепеть,  підобліковим особам, проведено екскурсію до міської Знам’янської бібліотеки-філії №3, де її завідувачка, Лідія Ноздра провела лекцію-бесіду на тему: «Книга, як шлях до саморозвитку».

Лідія Ноздра, зазначила, що самовдосконалення людини проходить, як правило, протягом усього життєвого шляху, усвідомлено і постійно, що формує нові особисті якості, й дуже важливо тут не забувати про духовне і фізичне самовдосконалення.

Одним із шляхів до цього є книги, які зберігають в собі знання, накопичені віками, і передають їх наступним поколінням.

Книзі ми завдячуємо тим, що й сьогодні ми можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури.

У всі часи до книги ставилися як до святині. Колись, ще до винайдення технології друку, книги переписувалися вручну, а їхні обкладинки оздоблювалися позолотою і дорогоцінним камінням. Книгою книг по праву вважається Біблія – давня і вічна скарбниця людської мудрості на всі випадки життя, що дійшла до нас крізь непросту історію двох тисячоліть. Викладені в ній принципи життя актуальні й сьогодні.

Сьогодні книга дещо втрачає свої позиції по відношенні до інших високотехнологічних засобів комунікації. Але прихильників читання традиційних книжок завжди буде багато, адже спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкуєшся з живою людиною.

Доволі цікава розповідь не залишила байдужими нікого, а ні працівників КВІ, а ні засуджених.
Тому по закінченню, наслухавшись про книги та про 10 самих найвідоміших бібліотек країн світу, які зібрали велику кількість відомих видань знаменитих авторів, деякі підоблікові пообіцяли, що переглянуть своє негативне ставлення до книг.

Марина Марула
Начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 874 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1