Субота, 27.04.2024, 01:48

Головна » 2016 » Червень » 30 » Знам’янські пенітенціарії та профілактика злочинності серед дітей
Знам’янські пенітенціарії та профілактика злочинності серед дітей

В приміщенні Знам’янської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка начальником Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції Мариною Марулою та психологом Наталією Лепеть, з метою попередження правопорушень  та недопущення порушень конституційних прав та свобод людини та громадянина, учням проведено лекцію-бесіду на тему: «Вчинення правопорушень неповнолітніми та покарання за них», а також, «Психологія гурту та вчинення правопорушень під впливом товаришів».

Працювати довелося  з учнями 2-8 класів, що не стало перешкодою для працівників правоохоронних органів, а навіть, додало захвату. Особливо після того, як побачили, що вони розуміються на злочинах та покараннях.

Більшість діток жваво ставили питання, а інші допомагали у відповідях.

Й стало зрозумілим, що незважаючи на різний вік дітей, спільну мову з ними знайдено, не докладаючи  особливих зусиль.

Вже на початку  бесіди,  учні були зацікавлені всебічно, чим і показали, що у нас є всі шанси не побачити їх у майбутньому у ролі злочинців.

Також, з нагоди відзначення Дня Конституції,  увагу дітей звернено на основний закон України,   права та свободи людини та громадянина, які в ньому перелічені, та недопущення їх порушення іншими особами.
По закінченню лекції, маленькі громадяни України віддячили правоохоронцям міцними обіймами та запрошенням відвідати їхню школу хоча б ще раз.

Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 977 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0