Неділя, 03.03.2024, 17:25
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Антоненко Олег Савелійович

  
12
У приміщенні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулася зустріч депутата міської ради Олега Савелійовича Антоненка з виборцями.
Олег Савелійович Антоненко проінформував присутніх про роботу, яку він, як обраний по мажоритарному виборчому округу №4 від міської Партії регіонів, провів, виконуючи та втілюючи у життя накази своїх виборців.

Так, депутатом, протягом роботи в міській раді, було аправлено 22 депутатських запити та 4 депутатських звернення. Під час зустрічі, депутат зупинився на питаннях, що були вирішені протягом 2011-2013 року. А саме: завезено щебінь та відсипано ями на вулицях Комарова, Примакова, 8 Березня, Назарова, Шмідта.

З ініціативи депутата, на виконання його запитів та звернень, за кошти державного та міського бюджету виконано: поточний та капітальний ремонт частини вул. Кіровоградської; ямковий ремонт дорожнього покриття вул. Осадчого, Тельмана. Вирубано кущі по вул. Кіровоградській та від Першої до Шостої Робітничих вулиць.Облаштовано внутрішній теплий туалет в приміщенні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

З ініціативи Олега Савелійовича, на території загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №4 збудовано асфальтований спортивний майданчик; розширено та реконструйовано сміттєзбиральні майданчики на кладовищі «Брайко». Завдякуючи зусиллям депутата, за участю директора ТОВ «АСТІ Знам”янський елеватор» Десятерика С.А., проведено капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Осадчого. Депутат наголосив, що ті депутатські звернення, які не виконані або виконані не в повному обсязі, залишаються на його контролі.

Разом з виборцями, депутат обговорив проблемні питання, які необхідно внести до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014-2015 року. Основні з них, це питання: відновлення мереж зовнішнього освітлення, поводження з твердими побутовими відходами, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста.
Антоненко Олег Савелійович | Переглядів: 494 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

12 У своєму звіті Антоненко О.С. керувався законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад».

Постійно підтримував зв’язок з виборцями через квартальні комітети. Брав участь у виконанні рішень міської ради, доручень виборців, вивчав громадську думку, потреби територіальної громади, інформував про них міську раду. За період з листопада 2010 року по жовтень 2011 року вдалося виконати: відновлення вуличного освітлення вулиць 8 Березня, Примакова, Комарова, Назарова, Шмідта, 1,2,3 Робітнича; грейдерування вулиць та провулків округу; підсипка щебенем вулиці Комарова, Примакова, 8 Березня біля ЗОШ №4; установка люків на колодязі водопостачання.

Під час зустрічі з виборцями Олег Савелійович зазначив, що не все вдалося вирішити, а вирішувати треба чимало. Зокрема це: відновлення освітлення вулиць 4,5,6,7,8 Робітничих, Ульянівської, Осадчого; ремонт дорожнього покриття вулиці Осадчого; прочистка стічних люків від вулиці Осадчого до «Копанки»; ремонт дорожнього покриття дороги на кладовище «Брайко» та ряд інших проблем, які необхідно вирішувати.

Вдалося виконати: ямковий ремонт вулиць Осадчого, Тельмана, будівництво туалету в приміщенні ЗОШ №4, будівництво асфальтованої площадки на території ЗОШ №4, відновлення вуличного освітлення. Триває робота над іншими проблемами, які стосуються актуальних питань життєдіяльності кварталу - це ремонт дорожнього покриття дороги на кладовище «Брайко», підсипка вулиці 1-Робітнича, ремонт дорожнього покриття на розі вулиць Р.Люксембург-Тельмана біля 1-ої Робітничої.

Підсумовуючи вищесказане, О.Антоненко наголосив на тому, що й надалі буде приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення міста.

Мешканці округу №4 подякували Антоненку О.С. за допомогу і сподівання на подальшу співпрацю.Антоненко Олег Савелійович | Переглядів: 547 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты