Вівторок, 23.07.2024, 00:37
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Багатодітні сім’ї

 
12Сектор у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Знам’янської міської ради, повідомляє, що Президент України Віктор Федорович Янукович підписав ухвалений Верховною Радою Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про охорону дитинства". Зазначений нормативний акт прийнятий з метою врегулювання розбіжностей щодо визначення категорій сімей, які можуть бути віднесені до поняття «багатодітна сім’я».

Законом встановлюється, що багатодітна сім´я - це сім´я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім´ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Цей Закон набирав чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім другого речення абзацу другого, яке набирає чинності з 1 січня 2012 року.
Виходячи з цього, сектор у справах сім’ї та молоді запрошує багатодітні сім’ї, в яких подружжя, перебуваючи в зареєстрованому шлюбі, спільно виховує дітей від різних шлюбів, завітати в каб. № 2 міськвиконкому, для внесення змін в Посвідчення багатодітної сім’ї.

Додаткову інформацію можна отримати звернувшись за телефоном 2-20-17 чи написавши листа на електронну адресу
vusms@mail.ru.   
Багатодітні сім’ї | Переглядів: 469 | Додав: Admin | Дата: 18.09.2013

 
12 Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Закону України, який регламентує питання соціального захисту багатодітних сімей, обов'язковою умовою отримання пільг на комунальні послуги є наявність Посвідчення багатодітної сім'ї. У разі відсутності зазначеного документу, нарахування пільг – неможливо, а надання їх - припинено. 

У зв'язку з цим, просимо багатодітні родини (які виховують 3 і більше рідних або усиновлених дітей), з числа мешканців м.Знам’янка та сел. Знам’янка Друга, завітати до сектору у справах сім'ї та молоді Знам’янського міськвиконкому (кабінет № 2) для вирішення питання оформлення посвідчення.

Додаткову інформацію можна отримати звернувшись за телефоном 2-20-17 чи написавши листа на електронну адресу vusms@mail.ru.
Багатодітні сім’ї | Переглядів: 583 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2013


Кировоград: новости и сайты