П`ятниця, 29.03.2024, 02:39
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Батьківський всеобуч

                         
12Про агресію серед підлітків ми чули багато. Психологи стверджують: вона пов’язана з тим, що формування внутрішнього емоційного світу підлітка проходить з певним відставанням від нормального фізіологічного розвитку організму.З проявами агресії у підлітків можна стикнутися абсолютно випадково. Навіть просте зауваження з приводу паління або іншої згубної звички у тринадцятирічного хлопця в під’їзді може спровокувати справжній емоційний вибух з його боку.

Покоління сучасних підлітків відрізняється такою агресивною поведінкою як в школі, так і домашніх умовах. Що ж є головною причиною наростаючої агресії і так званої девіантної поведінки?

Психологи так відповідають на це питання. Якщо раніше існувала певна система загальних цінностей, якої придержувалися дівчата та хлопці у віці від 13 до 18 років, придержуючись рекомендацій дорослих, то зараз такої системи просто не існує. 
 
Батьківський всеобуч | Переглядів: 1174 | Додав: Admin | Дата: 29.04.2013

                         
12Кожен з батьків колись був дитиною і ходив у школу, тому батьки не з чуток знають, що таке шкільні конфлікти. Навіть якщо дорослий, будучи дитиною, не брав участь в конфлікті активно, а тільки був спостерігачем цього конфлікту, все одно переживання були досить великі, і впоратися з ними було непросто. Саме тому, коли батько дізнається, що у дитини в школі конфлікт, то в душі виникає буря почуттів і переживань. Іноді це страх і нерозуміння, іноді це злість і бажання всіх покарати.

Як же діяти правильно, так щоб допомогти дитині, а не нашкодити?Коріння шкільних конфліктів - в сім'їКонфлікти можуть бути дуже різними, це може бути конфлікт з учителем або з дітьми, дитина в конфлікті може бути надмірно агрессивною або, навпаки, відчувати себе жертвою ситуації. Однак коріння всіх проблем дитини завжди будуть лежати у сімейних відносинах. Батьки можуть мені заперечити: як же так, у нас в родині все добре, ми любимо свою дитину, і ось вона іде в школу, і в неї починається конфлікт, хіба не школа винна в цьому?

Школа, безумовно, несе частину своєї відповідальності за те, що відбувається, однак зверну вашу увагу на те, що не у 100% дітей в одних і тих же умовах виникають конфлікти. Залежить це насамперед від того, наскільки дитина вміє адаптуватися до нових умов, наскільки у дитини досить внутрішнього ресурсу для того, щоб не руйнуватися від шкільного стресу, а навпаки тренуватися і ставати сильнішими, тобто збагачувати свій досвід з подолання важких ситуацій.

Отже, якщо у вашої дитини конфлікт в школі, перш за все зверніть увагу на те, що відбувається у вас вдома.
 
Батьківський всеобуч | Переглядів: 693 | Додав: Admin | Дата: 28.04.2013

                         
12Придбавши дитині комп’ютер, багато батьків спочатку не можуть нарадуватися: сидить вдома, з поганою компанією не водиться, завжди під наглядом. Тривога з’являється тільки тоді, коли комп’ютерна залежність вже повністю заволоділа дитиною.

Тільки тепер батьки починають помічати, що підліток не тільки з неприємними дітьми не водиться, він взагалі ні з ким не спілкується, нічим не цікавиться, почав погано вчитися, виявляє агресію. Комп’ютерна залежність у дітей стала розповсюдженим захворюванням, але на сьогодні вона успішно лікується. 

Психологи характеризують комп’ютерну залежність у дітей як різновид емоційної залежності. Комп’ютер відіграє роль головного об’єкта для псевдо спілкування.Комп’ютерна ігрова залежність підштовхує людину до заснування легенди про себе саму, з якою вона так зживається, що починає у неї вірити. Найчастіше залежність від ігор зустрічається у підлітків 12-16 років з завищеною чи заниженою самооцінкою.За статистикою, кожен шостий підліток виліковується від ігрової залежності самостійно і без наслідків. Але не треба надіятися , що залежність пройде сама по собі, хитка дитяча психіка може не впоратися з впливом залежності.
Батьківський всеобуч | Переглядів: 1639 | Додав: Admin | Дата: 01.04.2013

1-10 11-13

Кировоград: новости и сайты