Неділя, 03.03.2024, 17:08
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бойко Світлана Василівна


Звіт Бойко С.В. (листопад 2013 рік)
  
12
У приміщенні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася зустріч депутата міської ради Світлани Василівни Бойко з виборцями,
Світлана Василівна Бойко проінформувала присутніх про роботу, яку вона, як обрана по мажоритарному виборчому округу №12 від міської Партії регіонів, провела, виконуючи та втілюючи у життя накази своїх виборців.

Так, депутатом, протягом роботи в міській раді, було аправлено 10 депутатських звернень та 7 депутатських запитів. Під час зустрічі, депутат зупинилася на питаннях, що були вирішені протягом 2011-2013 року. А саме: проведено частковий ремонт тротуару та піднято бордюри напроти будинку №79 по вул. Фрунзе; частково виконано роботи по облаштуванню водовідведення стічних вод з північної сторони будинку №1 по вул. Некрасова; частково відремонтовано тротуар, зроблено водовідведення стічних вод перед будинками №85,83 по вул. Фрунзе – роботи будуть завершені за умови додаткового фінансування; виконано ремонт електричної проводки в І під’їзді будинку №87 по вул. Фрунзе; капітальний ремонт каналізаційних мереж у будинку № 22 по вул. Київська 

В 2012 році прогрейдеровано провулок Дзержинського до вулиці Будьоного, але питання капітального ремонту даної ділянки вулиці залишається на контролі депутата, про що вже направлено депутатський запит до міської ради.

За моєї ініціативи, відмітила депутат, включено до плану робіт по капітальному ремонту житлового фонду та виконано: капітальний ремонт каналізаційних мереж житлових будинків по вул. Некрасова,1, вул. Маяковського, 38, вул. Фрунзе,83, вул. Київська, 22, вул. Фрунзе,87; частковий капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №38 по вул. Маяковського; заміна газових кранів на газопроводах сходових клітин у будинках № 75,77,79,85,87 по вул. Фрунзе. За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям громадян в житлових будинках округу, а саме: вул. Фрунзе, 87 – 1 сім’ї, Фрунзе,85 – 1, Фрунзе, 81- 2; вул. Київська, 22 - 3; Фрунзе, 87 - 1; Суворова,16 - 2; Фрунзе, 83 – 2. Проведено роботи по реконструкції систем газопостачання (заміна фасадного газопроводу) житлового будинку № 16 по вул. Суворова, житлових будинків №22 по вул. Київській та №83 по вул. Фрунзе.

Разом з виборцями, депутат обговорила проблемні питання, які необхідно внести до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014-2015 року. Основні з них, це питання: відновлення мереж зовнішнього освітлення привокзального мікрорайону, поводження з безпритульними тваринами, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста.
Категорія: Бойко Світлана Василівна | Додав: Admin (03.12.2014)
Переглядів: 509

Кировоград: новости и сайты