Середа, 22.05.2024, 20:08
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бойко Світлана Василівна

  
12
У приміщенні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася зустріч депутата міської ради Світлани Василівни Бойко з виборцями,
Світлана Василівна Бойко проінформувала присутніх про роботу, яку вона, як обрана по мажоритарному виборчому округу №12 від міської Партії регіонів, провела, виконуючи та втілюючи у життя накази своїх виборців.

Так, депутатом, протягом роботи в міській раді, було аправлено 10 депутатських звернень та 7 депутатських запитів. Під час зустрічі, депутат зупинилася на питаннях, що були вирішені протягом 2011-2013 року. А саме: проведено частковий ремонт тротуару та піднято бордюри напроти будинку №79 по вул. Фрунзе; частково виконано роботи по облаштуванню водовідведення стічних вод з північної сторони будинку №1 по вул. Некрасова; частково відремонтовано тротуар, зроблено водовідведення стічних вод перед будинками №85,83 по вул. Фрунзе – роботи будуть завершені за умови додаткового фінансування; виконано ремонт електричної проводки в І під’їзді будинку №87 по вул. Фрунзе; капітальний ремонт каналізаційних мереж у будинку № 22 по вул. Київська 

В 2012 році прогрейдеровано провулок Дзержинського до вулиці Будьоного, але питання капітального ремонту даної ділянки вулиці залишається на контролі депутата, про що вже направлено депутатський запит до міської ради.

За моєї ініціативи, відмітила депутат, включено до плану робіт по капітальному ремонту житлового фонду та виконано: капітальний ремонт каналізаційних мереж житлових будинків по вул. Некрасова,1, вул. Маяковського, 38, вул. Фрунзе,83, вул. Київська, 22, вул. Фрунзе,87; частковий капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №38 по вул. Маяковського; заміна газових кранів на газопроводах сходових клітин у будинках № 75,77,79,85,87 по вул. Фрунзе. За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям громадян в житлових будинках округу, а саме: вул. Фрунзе, 87 – 1 сім’ї, Фрунзе,85 – 1, Фрунзе, 81- 2; вул. Київська, 22 - 3; Фрунзе, 87 - 1; Суворова,16 - 2; Фрунзе, 83 – 2. Проведено роботи по реконструкції систем газопостачання (заміна фасадного газопроводу) житлового будинку № 16 по вул. Суворова, житлових будинків №22 по вул. Київській та №83 по вул. Фрунзе.

Разом з виборцями, депутат обговорила проблемні питання, які необхідно внести до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014-2015 року. Основні з них, це питання: відновлення мереж зовнішнього освітлення привокзального мікрорайону, поводження з безпритульними тваринами, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста.
Бойко Світлана Василівна | Переглядів: 526 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

12 Була обрана депутатом Знам’янської міської ради за мажоритарною системою по виборчому округу №12 (будинки №75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 по вул. Фрунзе; будинки №22, 24, 26, 27, 32 по вул.Київській; будинок №1 по вул. Некрасова; будинок №3, 16 по вул. Суворова; будинки від №8, 10, 18, 20, 27 по вул. Дзержинського; будинки №36, 38 та приватні будинки від №1 по №88 по вул. Маяковського; приватні будинки по вул. Київській; приватні будинки по пров. Лермонтова, провулки Суворова, Щербакова, Кутузова, Чернишевського, Добролюбова, Некрасова, Толстого, Пилипа Орлика).

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Знам’янської міської ради, Положенням «Про постійні комісії», а також всіма силами намагаюся бути потрібною громаді та виконувати свої функції депутата.

Була обрана секретарем постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Комісія працює згідно з планом роботи та графіком засідань.

Підбиваючи підсумки роботи за рік, можна сказати, що моя депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями діяльності.За звітний період депутатської роботи по округу було зроблено чимало роботи по благоустрою прибудинкових територій, поточних ремонтів у будинках, відновлення часткового освітлення дворових територій для того, щоб вважати мікрорайон більш охайним.

За підтримки колег-депутатів міської ради Маковія Л.М., Бодні М.А., Постики С.М, Ковбасюка О.М. вдалося вирішити багато питань, порушених у зверненнях виборців.

Це - відсипана частина прибудинкової території буд. №1 по вул. Некрасова з метою водовідведення; засипані дрібні виїмки у подвір’ях будинків №87,85,83 по вул. Фрунзе та буд. №16 по вул. Суворова; зроблена відмостка північної частини будинку №1 по вул. Некрасова; відновлено освітлення провулку Щербакова; встановлені люки по місцю їх відсутності.

Звичайно, є такі питання, які дуже складно вирішити. Це стосується ремонту тротуару по центральній частині вулиці Фрунзе від будинку №79 до будинку №87. Частково біля будинку №79 роботи виконані, але завершення робіт залишається на контролі.

Протягом звітного періоду велася постійна робота по боротьбі з амброзією, опилювання аварійних дерев, вивезення гілок.

Вівся жорстокий контроль над прибиранням прибудинкових смітників, закриття відкритих люків, встановлення сміттєвих урн. Зроблений капітальний ремонт у двох під’їздах будинку №79 по вул.Фрунзе, прогейдерований провулок Дзержинського до вулиці Будьонного, здійснений капітальний ремонт каналізаційної системи будинку №1 по вул.Некрасова, відремонтована електрична проводка у 1 під’їзді будинку №87 по вул.Фрунзе.

За відсутності коштів у міському бюджеті залишаються не вирішеними питання капітального ремонту каналізаційних систем у будинку №22 по вул.Київській та будинку №83 по вул.Фрунзе. Також у наступному році заплановано відновити тротуар по вулиці Фрунзе, яка є центральною частиною міста та заасфальтувати частково відновлений тротуар біля будинку №79 по вул.Фрунзе.

У поточному році не виконаний депутатський запит по освітленню вулиці Маяковського, у зв’язку із недостатнім фінансуванням комунального підприємства «Шляховик».Завдяки плідній співпраці з комунальними підприємства «Шляховик», міська аварійна служба, ЖЕК №1, міської влади, міської організації Партії регіонів вдається вирішувати наболілі проблеми мешканців.

Постійне спілкування з мешканцями нашого району та тісний зв’язок з головою квартального комітету, секретарями будинків дає змогу вчасно реагувати на звернення, які виникають у мешканців.Хочу подякувати колегам-депутатам Л.Маковію, О.Ковбасюку, А.Кривенку за співпрацю у вирішенні даних питань.

8 травня напередодні 67-ої річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні над фашизмом депутат міської ради – С.Бойко привітала ветеранів війни на своєму окрузі №12.

Вручила подарунки та вітальні листівки від народного депутата О.Єдіна, губернатора області С.Ларіна, міського голови І.Крижановського, голови міської організації ветеранів Г.Бабійчук. Від себе особисто подякувала за мирне небо, щасливе життя майбутніх поколінь, побажала міцного здоров’я, злагоди, добробуту в родинах.

Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що й надалі буду приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення міста. Набуваючи досвіду депутатської діяльності, я планую надалі брати ще активнішу участь в роботі ради та її органів і насамперед, працювати для своїх виборців.Маю надію, що наступні роки моєї діяльності як депутата будуть не менш насиченими та плідними для мешканців мого округу.
Бойко Світлана Василівна | Переглядів: 562 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты