![]() Намагаючись, як депутат, по можливості відгукнутися на звернення мешканців, надати запитувану допомогу, або, принаймні, порадити, де можна таку допомогу отримати. В загалі на моєму окрузі практично половина будинків ОСББ. Своїми силами мешканці утримують територію, ремонтують підвали, дахи. Зроблено капітальний ремонту будинку №11 по вул.Привокзальній. За проханням мешканців будинку №11 вулиці Привокзальної буде відновлено лавочки та столики біля під’їздів. Залишається не вирішеним питання освітлення будинків №7 та №9 вул.Привокзальної, але найближчим часом це питання буде вирішено. Набуваючи досвіду депутатської діяльності, я планую надалі брати ще активнішу участь в роботі ради та її органів і, насамперед, працювати для своїх земляків-виборців. | |
Категорія: Бойко Володимир Васильович | Додав: Admin (25.01.2012) | |
Переглядів: 604 |