Субота, 20.04.2024, 09:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бойко Володимир Васильович

  
12
У приміщенні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася зустріч депутата міської ради Володимира Васильовича Бойка з виборцями.

Бойко Володимир Васильович, розпочавшу свою доповідь відзначив, що інформація, наведена в його звіті, який отримав кожен з виборців його округу висвітлює майже повний спектр його діяльності як в міській раді, так і на окрузі №8, по якому його обрано депутатом. Протягом роботи в раді, депутатом направлено два депутатських запити та одне депутатське звернення.

Так, з його ініціативи, включено до плану робіт міської ради та виконано за кошти міського бюджету ремонт покрівлі житлового будинку №11 по вул. Привокзальній; капітальний ремонт електрощитових в житлових будинках №№1,3,11 по вул. Привокзальній; ремонт оголовків ДВК житлових будинків №№3,11 по вул. Привокзальній; реконструкція систем газопостачання (заміна фасадного газопроводу) житлового будинку №1 по вулиці Привокзальній. За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям громадян в житлових будинках округа, а саме: вул. Привокзальна,1 – 1 сім’я; Привокзальна, 3-7; Привокзальна, 9-1; Привокзальна, 11-13.

Разом з виборцями, депутат обговорив проблемні питання, які необхідно внести до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014-2015 року. Основні з них, це питання: відновлення мереж зовнішнього освітлення привокзального мікрорайону, поводження з безпритульними тваринами, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста.
Бойко Володимир Васильович | Переглядів: 544 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

12 У своїй діяльності та роботі депутатського корпусу керуюсь Конституцією Ук¬раїни, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", регламентом роботи Знам’янської міської ради, іншими нормативно-правовим актами, що визначають діяльність депутата міської ради.Обраний секретарем постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста. За час депутатської діяльності у міській раді відвідував всі засідання сесій, засідання постійних комісій.

Намагаючись, як депутат, по можливості відгукнутися на звернення мешканців, надати запитувану допомогу, або, принаймні, порадити, де можна таку допомогу отримати.

В загалі на моєму окрузі практично половина будинків ОСББ. Своїми силами мешканці утримують територію, ремонтують підвали, дахи. Зроблено капітальний ремонту будинку №11 по вул.Привокзальній. За проханням мешканців будинку №11 вулиці Привокзальної буде відновлено лавочки та столики біля під’їздів. Залишається не вирішеним питання освітлення будинків №7 та №9 вул.Привокзальної, але найближчим часом це питання буде вирішено.

Набуваючи досвіду депутатської діяльності, я планую надалі брати ще активнішу участь в роботі ради та її органів і, насамперед, працювати для своїх земляків-виборців.

Бойко Володимир Васильович | Переглядів: 586 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты