![]() 05.11.13 фахівцем із соціальної роботи Кравченко М. К. в родині, де виховуються діти, позбавлені батьківської опіки, та яка знаходиться під соціальним супроводом ЦСССДМ, був проведений груповий захід , метою якого було пізнання дітьми навколишнього світу через книгу. Діти розглядали книжки ілюстративного характеру, мали можливість розмалювати окремих героїв. В результаті роботи батьки здобули навички організації дозвілля дітей, а малеча отримала творчі здібності, які допоможуть їм у майбутньому , гарний настрій і масу задоволення !
| |
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (06.11.2013) | |
Переглядів: 484 |