Четвер, 25.07.2024, 18:50
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби

Відбулося чергове засідання дорадчого органу по роботі із сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах під головуванням керуючої справами Знам’янського міськвиконкому Ратушної І.О.
Будні соціальної служби | Переглядів: 608 | Додав: Moderator_1 | Дата: 20.02.2018

12
З нагоди Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів протидії насильству», в рамках роботи правового лекторію, та до Міжнародного дня захисту прав людини, фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською  О. М., в НВК Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії для учнівської молоді 10-х класів проведено відеолекторій «Булінг. Кібербулінг. 
12

Як постояти за себе». Проведено бесіду про кримінальну відповідальність за доведення до самогубства. 

Діти мали змогу обговорити з фахівцем хвилюючі питання та отримали телефони Національної дитячої «гарячої лінії» (0 800 500 225 та 116111 з мобільного).
Будні соціальної служби | Переглядів: 713 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2017

12
З нагоди Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів протидії насильству», в рамках роботи правового лекторію, та до Міжнародного дня захисту прав людини, фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською  О. М., в Міській дитячій юнацькій бібліотеці та в НВК Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії для учнівської молоді 7, 9, 10-х класів проведено відеолекторії 
12
«Права та обов’язки. Профілактика правопорушень». 

Діти мали змогу обговорити із фахівцем отриману інформацію. 
Будні соціальної служби | Переглядів: 427 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2017

12
В рамках роботи Школи самостійного життя, правового лекторію та лекторію з профілактики негативних явищ, акції "16 днів проти насильства” та з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками у Знам’янській ЗОСШ-інтернат проведено відеолекторій «Сексуальне насилля».

12
Фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О. М., головним спеціалістом відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Сугареєм А. О., проведено профілактичну бесіду з учнівською молоддю, дітьми-сиротами та дітьми ПБП. 

Під час проведення заходу розповсюджено акцидентну продукцію.
Будні соціальної служби | Переглядів: 497 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2017

12
В рамках роботи Школи самостійного життя та лекторію з профілактики негативних явищ і акції "16 днів проти насильства”  фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О. М., у Знам’янській ЗОСШ-інтернат проведено відеолекторій «Насильство.Види насилля. Профілактика дитячого насилля». 

Під час проведення заходу з дітьми обговорювалися проблемні питання у формі дискусії.

Будні соціальної служби | Переглядів: 462 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2017

12
До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, протягом Всеукраїнській акції «16 днів протидії насильству» в рамках проведення «Тижня Дружби «Повір у себе» і занять з профілактики негативних явищ в СЗОШ – інтернат та в Міській дитячій юнацькій бібліотеці  для учнів НВК Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О. М., було проведено лекції з використанням відеоматеріалів на «ВІЛ/СНІД віруси які вбивають», «Прості правила проти ВІЛ/СНІДу». 

Діти мали змогу ознайомитися з корисною інформацією, обговорити дану тематику. 
Будні соціальної служби | Переглядів: 462 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2017

12
Щороку у другу неділю листопада проходить «Всеукраїнський День молитви за сиріт». Це день, у який віруючі люди з різних християнських конфесій та деномінацій по всій Україні моляться за захист, здоров’я, люблячих батьків та щасливу долю для кожної дитини-сироти. Метою Дня молитви є нагадати людям про Боже ставлення до таких дітей і  зробити все можливе, щоб вони виховувались у любові .

Цього року Знам'янський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звернувся з проханням долучитися до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт під час недільної служби 12 листопада 2017 року до релігійних організацій, які діють на території міста Знам’янка і смт. Знам’янка Друга. З великим бажанням взяти участь у спільній молитві відгукнулися : релігійна громада (парафії) Успіння Пресвятої Богородиці Української Греко-католицької церкви; релігійна громада (парафії) Покрови Пресвятої Богородиці Української Автокефальної православної Церкви (оновлена); Українська Православна Церква Сергія Радонежського ; Українська Православна Церква  святої  мучениці Тетяни Московського Патріархату; Українська Православна Церква Свято-Знамення Богородиці Московського Патріархату; Українська Православна Церква святого Андрія Первозванного Московського Патріархату; релігійна громада євангельських християн Української християнської церкви «Нове покоління».

Спільна молитва віруючих та їхні практичні справи у служінні дітям-сиротам є головною передумовою того, що Україна стане країною без сиріт. 

Ми віримо в силу молитви і в те, що цей день стане переломним моментом у долі тисяч дітей-сиріт. 
В один день. В один голос. З однією метою. І нехай кожна знедолена українська дитина  отримає  турботливу  родину та гідне життя!


Будні соціальної служби | Переглядів: 473 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2017

12
Кожна людина потребує підтримки та допомоги з боку рідних та близьких. Нам важливо, щоб хтось був поряд з нами, поділяючи нашу радість чи смуток. А особливо важливо, коли мова йде про дітей, які залишились без підтримки дорослих. Звісно ж, найкращим вирішенням для таких дітей було б влаштування їх в сім’ю чи інші форми сімейного виховання , які заохочуються в Україні. Але, на жаль,  не всі діти можуть бути туди влаштовані з багатьох причин юридичного, морального, психологічного характеру. З другого боку, не всі дорослі, які небайдужі до долі таких дітей, можуть стати  усиновителями, опікунами чи прийомними батьками.
Відповідно до частини 14 ст.17 Закону України  «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»  Кабінетом Міністрів України  прийнята постанова від 04 липня 2017р. № 465 «Деякі питання здійснення наставництва над дитиною».  Нею визначається механізм організації здійснення і ведення наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, іншому закладі для дітей. 
Наставництво здійснюється в найкращих інтересах дитини, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, зокрема, щодо:
– визначення та розвитку здібностей дитини, реалізації її інтересів у професійному самовизначенні;
– надання дитині доступної інформації про її права та обов’язки;
– формування у дитини практичних навичок, спрямованих на адаптацію її до самостійного життя, зокрема, щодо вирішення побутових питань, розпорядження власним майном та коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних та інших послуг;
– ознайомлення дитини з практиками суспільного спілкування та подолання складних життєвих ситуацій;
– сприяння становленню дитини як відповідальної, успішної особистості;
– формування у дитини навичок здорового способу життя.
Будні соціальної служби | Переглядів: 496 | Додав: Admin | Дата: 10.11.2017

12
Діти... Як би хотілося, щоб кожен з них ніколи не відчував ні в чому потреби, щоб кожен міг сповна насолодитися дитинством. Проте не кожному пощастило отримати сім’ю, затишний та теплий будинок і, що найважливіше, дитяче щастя. Важливо не забувати про таких дітей і знаходити час, аби поділитися своєю увагою і теплом  з тими, хто її дійсно потребує.

До Міжнародного дня захисту дітей центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було  започатковано акцію «Добро починається з тебе» по збору та передачі речей дітям, які знаходяться в комунальному закладі «Кіровоградський обласний будинок дитини». 

Наразі у закладі виховуються 76 дітей, позбавлених батьківського піклування. Проте мешканці міста  проявили  небайдужість і постійно приносили речі. Тому акція тривала протягом всього літнього періоду.

І ось 2 листопада одяг та іграшки для дітей до 6 років було передано  новим маленьким власникам. Персонал закладу  з вдячністю прийняв  речі та запрошував учасників акції відвідати  заклад під час новорічно-різдвяних свят.
12

Працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро дякують кожному, хто долучився до проведення цієї надзвичайно важливої благодійної акції «Добро починається з тебе». Такі вчинки дають можливість усвідомити, що світ, насправді, врятує доброта, милосердя та любов.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує займатися збором речей для дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Не будьмо байдужими, допоможемо дітям, які тимчасово опинились у кризовій ситуації.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою : м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 17 каб. №3;  48. Тел. 2-07-06
Будні соціальної служби | Переглядів: 467 | Додав: Admin | Дата: 07.11.2017

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому І. Ратушної відбулося чергове засідання Дорадчого органу по роботі з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фахівеці із соціальної роботи Знам’янського МЦ СССДМ О. Білокамінська поінформувала присутніх про здійснення соціальної роботи із особами, які умовно-достроково або по кінцю строку повернулись з місць позбавлення волі та про проведення необхідних заходів з питань попередженя будь-яких форм насильства, а також вербування та втягнення громадян України у торгівлю людьми. 

Директор Знам’янського МЦ СССДМ Н. Шевченко доповіла про порядок надання соціальної допомоги особам, які відбували покарання та особам постраждалим від торгівлі людьми.
Будні соціальної служби | Переглядів: 497 | Додав: Admin | Дата: 29.09.2017

1-10 11-20 21-30 ... 131-140 141-146

Кировоград: новости и сайты