![]() Протягом звітного періоду на базах пришкільних таборів ЗШ№1,№3,№4,№6, спеціальної школи-інтернату та табору „Фестивальний” проведені лекції, бесіди з елементами тренінгу та відеолекторії з питань пропаганди здорового способу життя та попередження негативних проявів у дитячому та підлітковому середовищі на теми «Як вберегтися від кишкових інфекцій», «Гігієна харчування», «Що необхідно пам’ятати дітям в літній час», «Права дітей», «Правила безпечної поведінки», «Популяризація здорового способу життя», «Модно бути здоровим», «Здоров’я – мудрих гонорар», «Подорож у чарівну країну здоров’я», «Профілактика тютюнопаління» із залученням лікаря-інфекціоніста та педіатра. Також проведені групові заходи «Люби та знай свій рідний край» з метою патріотичного виховання дітей та підлітків. Загалом проведено 29 групових заходів в яких взяло участь 582 дитини.Під час заходів розповсюджувалась рекламна продукція профілактичного спрямування.
| |
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (11.04.2013) | |
Переглядів: 561 |