![]() Саме з метою навчити дітей та підготувати їх до дорослого життя, 20 вересня 2013 року,спеціаліст І категорії Центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Білокамінська О. та провідний спеціаліст Знам’янського міськрайонного управліня юстиціїДемешко В. В. відвідали вихованців Знам’янської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат І-ІІІ ступенів де в рамках проведення тижня права «Права дитини, починаються з прав дитини», спільно з педагогом-організатором Ягодзінською Л. О., провеливідеолекторій « Про Конвенцію ООН про права дитини та Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод» та лекцію на тему «Адміністративна і кримінальна відповідальність неповнолітніх». Діти зацікавлено слухали про свої права і обов’язки та приймали участь у обговоренні окремих ситуацій.В кінці заходу діти разом із спеціалістами намалювали свої права на дошці.
| |
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (24.09.2013) | |
Переглядів: 501 |