Четвер, 30.11.2023, 04:11
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби


Права людини – скарб!
12
В рамках проведенняВсеукраїнськоїакції «16 днівпротидіїнасильству», до Міжнародного дня захисту прав людини та проведенняВсеукраїнськоготижня права, спеціалістом І категорії ЦСССДМ Білокамінською О. М. в Знам’янськомупрофесійно-технічномуучилищі № 12, Знам’янській загальноосвітнійшколі І-ІІІ ступенів № 7, Знам’янській загальноосвітнійшколі І-ІІІ ступенів № 3, було проведено ряд заходів. Комбінованілекції з використаннямвідеоматеріалів«Права людини: «Як себе поводити з правоохоронними органами? (міліцією, ДАІ)»», лекції і бесіди «Конвенція ООН про права дитини та Загальнадекларація з прав людини» тавідеолекторії«Права людини починаються з прав дитини» «Законодавство, щоохороняєдитинство».

Ми всі маємо права. Права людини невід'ємнівідсуспільнихвідносин. Самевонивизначають спосіб буттяіндивіда. Права людини є наднормативною формою взаємодії людей, упорядкуванняїхповедінки та координаціїдіяльності, вони ж є такожзасобомподоланняпротиріч і конфліктів. Права забезпечуютьнормативнезакріплення умов життєдіяльностііндивіда, щооб'єктивнонеобхіднідля нормального функціонуваннясуспільства і держави.

Потрібно знати і захищати свої права, але неможна забувати і про обов’язки, бо порушуючи те чи інше право другої людини, ми несемо відповідальність, як перед собою, перед Богом, перед суспільством, так і перед законом!
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (16.12.2013)
Переглядів: 474

Кировоград: новости и сайты