Неділя, 23.06.2024, 09:28
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби


Про вжиття заходів щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам
12
Під головуванням першого заступника міського голови Загородньої Валентини Григорівни проведено нараду з обговорення  питання вжиття заходів щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. 

На нараді було заслухано головного спеціаліста служби у справах дітей Знам’янського міськвиконкому Кісс В. Ю., яка доповіла що службою організовувалися та проводилися перевірки розважальних закладів і місць проведення дозвілля молоді, профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал». До проведення рейдів залучалися представники відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому. 

Рейди проводяться систематично, з метою перевірки нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, припинення фактів торгівлі або вживання наркотичних засобів, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, пропаганди проституції, насилля та жорстокого поводження; попередження бездоглядності, бродяжництва; скоєння неповнолітніми правопорушень та їх захисту від злочинних посягань. 

Спеціаліст І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінська О. М. доповіла про роботу правового лекторію та лекторію з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі. В рамках лекторіїв протягом січня-березня 2016 року проведено групові заходи з метою профілактики вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління. Спілкування проходило з неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарань без позбавлення волі та учнями навчальних закладів м. Знам’янка, в тому числі дітьми-сиротами, що навчаються в ЗОСШ-інтернаті. Під час проведення групових заходів розповсюджувалась акцидентна продукція з профілактики алкоголізму, тютюнопаління, ВІЛ/СНІДу та наркоманії. В рамках роботи Центру постійно проводяться профілактичні бесіди з особами, що повернулися з місць позбавлення волі, тимчасово переміщеними особами з окупованих територій, демобілізованими учасниками АТО, членами сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та їх неповнолітніми дітьми. Працівники МЦ СССДМ періодично розміщують профілактичні матеріали різного спрямування та соціальну рекламу на сторінках  ВЕБ-сайту Знам’янської міської ради.

Також, під час наради обговорено лист Міністерства соціальної політики України від 30 грудня 2015 року № 20026/14-15/57 «Про виконання протокольного рішення Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства», Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» тощо. В ході наради проаналізовано стан виконання власних нормативних актів, що регулюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 

До обговорення питань долучилися керуюча справами Знам’янського міськвиконкому Ратушна І. О., начальник відділу молоді та спорту Ладожинська Р. А., головний спеціаліст відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Грінченко О. В.. Робота у напрямку вжиття заходів щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам суб’єктами підприємницької діяльності буде продовжуватись. 

Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (30.03.2016)
Переглядів: 475

Кировоград: новости и сайты