Неділя, 03.03.2024, 03:48
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби


Професія як основа життєвого успіху
                         
12  Людина від народження має права обов’язки, які дозволяють адаптуватися до суспільного життя, долати певні труднощі, змінювати усталений стиль життя, соціалізуватися.

Процес адаптації триває у кожного по-різному, адже кожен самостійно визначає пріоритети і реалізує власні здібності, вибирає життєву стежину. Добре, коли цей процес відбувається в сімейному оточенні, атмосфері любові і тепла. 

Однак не можна забувати , що існує найбільш уразлива й незахищена категорія дітей, зокрема діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа, опіку над якими здійснює держава.З метою створення умов для соціальної адаптації, підготовки до самостійного життя та майбутнього вибору професії центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено чергове заняття „Школи самостійного життя” для учнів старших класів та випускників Знам’янської спеціальної школи-інтернату. Т

ема заняття була „Вибір професії. Професійна кар’єра. Складові професійного успіху”, адже питання вибору професії надзвичайно важливе і виникає в житті кожної людини. Світ професій надзвичайно великий і нараховує біля 40 тисяч, за іншими джерелами, щорічно з’являються близько 5000 нових професій, тому дане питання є дуже актуальним. Діти мали змогу подивитись фільм „Вибір професії.

Основний заробіток», дізнатися про чинники які потрібно враховувати при виборі своєї майбутньої професії та найпоширеніші помилки і стереотипи, яких припускаються молоді люди, коли постає необхідність проблеми самовизначення. Прислухаючись до порад спеціалістів, випускники зможуть поєднати можливості і здібності з бажаннями і прагненнями . Принаймні, їм вже буде зрозуміло, як шукати відповідь і на що звернути особливо пильну увагу.
 

 
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (10.06.2013)
Переглядів: 528

Кировоград: новости и сайты