Неділя, 03.03.2024, 18:21
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби


Профілактика злочинності у здійсненні майнових, корисних злочинів
     
12«Раніше вважали, якщо хочеш меду, потрібно доглядати вулики, стати пасічником, або заробити чесною працею кошти, й купити мед.

Зараз, на жаль, думка молоді інша, хочеш меду – вбий пасічника». Як не прикро, але в наш час молодь – це одна з найбільш вразливих соціальних спільнот, яка живе в умовах підвищеної соціальної напруги і психологічного дискомфорту. Негативні процеси, які відбуваються в суспільстві, болісно вражають молодь. 

Серед неї все більше розповсюджуються жорстокі злочини проти життя й здоров’я особи, майнові та корисні злочини, з метою швидкого збагачення та легкого задоволення власних бажань.

З метою допомогти молоді стати на вірний життєвий шлях, започатковано День Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі консультативного пункту Кримінально-виконавчої інспекції. 03 вересня 2013 року спеціалістом Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О. М. спільно з підполковником Ткаченко В. М. та ст. лейтенантом вн. служби Горват Я.Ю. Знам’янського міськрайонного підрозділу Знам’янського МВ КВІ УДПтСУ в Кіровоградській області проведено чергову групову консультацію.  

На цей раз у формі лекції на тему: «Профілактика злочинності у здійсненні майнових, корисних злочинів» для неповнолітніх та молоді, що перебувають на обліку і засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Члени аудиторії спочатку нервували, але в ході заняття перейшли на довірливий і невимушений рівень, почали розкриватися. Молодь виявила цікавість до обговорення поставлених запитань та взяла активну участь у наданні оцінки ситуаціям для обговорення.

Після лекції, декілька осіб, які перебувають на обліку, виявили бажання отримати індивідуальну юридичну консультацію, обговорити особисті проблеми та отримали відповіді на деякі хвилюючі для них запитання. Ми маємо надію, що заходи, які проводить ЦСССДМ спільно з КВІ, дадуть молоді змогу переосмислити свій спосіб життя, відкриють новий погляд та підтримають у подальшій адаптації в соціумі.
 
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (05.09.2013)
Переглядів: 731

Кировоград: новости и сайты