![]() Під головуваванням головного спеціаліста відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкому Головченко А. В. проведено традиційне щомісячне засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради В ході засідання було заслухано секретаря спостережної комісії, спеціаліста І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб, Білокамінську О. М., яка доповіла інформацію Міськрайонного центру зайнятості, про стан працевлаштування громадян, звільнених з місць позбавлення волі, залучення їх до відповідного перенавчання професіям, які мають попит на ринку праці. Заслухано начальника відділу Кримінально-виконавчої інспекції Знам’янського району, капітана внутрішньої служби Гудиму М. П., який доповів інформацію про внесення змін до кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів. ![]() Заслухані питання, обговорювали заступник голови спостережної комісії Головченко А., секретар комісії Білокамінська О. та головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Білоголовий В. В результаті засідання спостережної комісії представлену інформацію прийнято до відома та винесено відповідні рішення. | |
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (03.10.2014) | |
Переглядів: 501 |