Неділя, 03.03.2024, 18:22
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби


Відбувся тренінг "Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування"
12
За ініціативи Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Шевченко Н.В.) та сприяння МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» та Альянсу «Україна без сиріт» на базі Знам’янської міської центральної бібліотеки розпочато триденний тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, соціальних працівників, соціальних педагогів  та психологів загальноосвітніх закладів міста. 

Проводить захід тренер МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» Холодовська Юлія, яка має досвід виховання дітей у власній прийомній родині.

Безпека, благополуччя та постійність для дитини – головні пріоритети спеціалістів сфери захисту дітей, усиновлювачів, прийомних батьків та опікунів. Саме тому кожен, хто торкається до життя дитини позбавленої батьківської любові, повинен розуміти її травматичний досвід та його вплив на розвиток дитини, формування її прив’язаності та поведінку дитини.

12
Перші дві сесії тренінгу були присвячені  допомозі дітям, які пережили травму та допомозі дітям, які мають порушення прив’язаності. Учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з поняттями «травма», «стрес» та «прив’язаність, а також зрозуміти вплив травми на фізичний та розумовий розвиток дитини, причини та наслідки порушень прив’язаності та можливі шляхи допомоги дітям, які мають дані порушення тощо. 

Тож учасники тренінгу з нетерпінням чекають останнього дня, який розкриє тему «Дисципліна: як впоратися із проблемною поведінкою дитини?» та секрети ефективного виховання.

Сподіваємось, що тренінгова програма допоможе спеціалістам сфери захисту дітей та прийомним батькам оволодіти знаннями та навичками, які допоможуть створити оточення, що зцілює!

Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (27.05.2016)
Переглядів: 374

Кировоград: новости и сайты