Четвер, 30.11.2023, 03:50
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби


Здоров'я скарб - цінуй його!
                         
12   В одвічних пошуках істини людство нарешті зрозуміло, що головна соціальна цінність — це життя і здоров'я кожної людини, а рівень цивілізації визначається духовним, інтелектуальним і фізичним розвитком кожного. Можна стверджувати, що спосіб життя та здоров'я людини залежать від наявності впевненості в перспективах на майбутнє.

Отже, здоров'я, з одного боку, — ідеальний стан організму, якого особистість мала б прагнути досягти з перших днів свого свідомого життя, а з іншого — це є одна з найважливіших характеристик, яка відображає в якості життя ресурс, що свідчить про можливість особистості впоратися з повсякденними труднощами життя, задовольнити свої потреби задля досягнення фізичного, психологічного і соціального благополуччя. Тому саме інформованість є головними і необхідними передумовами усвідомлення дітьми і молоддю цінності здоров’я і здорового способу життя. 

Саме з цією метою фахівцем із соціальної роботи М. Кравченко було проведено у НВК «ЗШ № 2- Ліцей» відеолекторій для учнів 10-11 класів на тему «Негативний вплив енергетичних напоїв на організм людини».Викладений матеріал розмежував різницю між алкогольними та енергетичними напоями, та все ж була привернута увага учнів на те, що результати вживання обох мають однаковий негативний вплив на організм людини. Учні набули певний комплекс знань, усвідомили, які наслідки несе за собою нерозсудливе вживання таких напоїв, та наскільки є важливим здоров’я для кожного з нас.
 
 


 
Категорія: Будні соціальної служби | Додав: Admin (26.06.2013)
Переглядів: 594

Кировоград: новости и сайты